FilmyNovinky

Willy’s Wonderland

Staré rodinné zábavní centrum Willy’s Wonderland uprostřed ničeho. Pochybný majitel nabízející jednoduchou práci. Animatroničtí maskoti posedlí démony. Zní vám to povědomě stejně jako mě? Ne? Takže jste neviděli Five Nights at Freddy’s? Jo a abych nezapoměl, jako třešnička na dortu – v hlavní roli Nicolas Cage.

Tichý samotář (Nicolas Cage) se ocitá v odlehlém městě. Když se jeho auto porouchá nemůže zaplatit za opravy, které potřebuje. Souhlasí tedy s tím, že stráví noc úklidem Willyho říše divů, opuštěného rodinného zábavního centra. Ale tato říše divů má temné tajemství, které se samotář chystá objevit. Brzy se ocitne v pasti uvnitř zábavního centra a tím začne i epická bitva s posedlými animatronickými maskoty, kteří se toulají po chodbách. Aby přežil, musí se probojovat přes každého z nich.

Film se označuje jako hororový thriller ale upřímně při sledování traileru mi trošičku cukal koutek. Sledovat Nicolase Cage jak masakruje animatronické démony s kamennou tváří, mě opravdu baví. A jedna hláška z traileru to asi vystihne perfektně ,,On tady není uvězněný s nimi ale oni jsou uvěznění s ním.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button