FilmyNovinkySeriály

MARVEL STUDIOS: LEGENDS | Trailery

Nový trailer na Marvel Studios: Legends láká na první sérii o známých postavách z oblíbeného superhrdinského vesmíru. Konkrétně se diváci na Disney+ mohou podívat na díl o Wandě Maximoff, která je v Marvel vesmíru známá jako Scarlet Witch.

https://www.youtube.com/watch?v=IyTaa8PyOYg&ab_channel=MovieGasm.com

Seriál Marvel Studios: Legends se točí okolo klíčových událostí universa Marvel. Každý díl se má soustředit na jednu z postav. První díl se točí okolo Wandy Maximoff, která je známá pod jménem Scarlet Witch.

Epizoda se ponořuje do jejího osobního života, počínaje ztrátou jejího bratra z doby filmu Avengers: Age of Ultron (2015). Dále odhaluje její vztah s Visionem, který začíná v událostech dílu Captain America: Civil War (2016), ale také její roli v dílech Avengers: Infinity War (2018) a Avengers: Endgame (2019).

Další díl, který vyjde příští pátek, se zaměří na Visiona, androida, který bojuje za přežití lidí. Seriál slibuje, že divákům ukáže jeho cestu k poznání lidství. Také popíše více dopodrobna jeho romantický vztah právě se Scarlet Witch.

Epizody seriálu Marvel Studios: Legends vychází na Disney+ s týdenním odstupem, první season má jen dva díly. Další season zatím nebyl ohlášen.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button