FilmyNovinky

Fantastická zvířata mají nového Grindelwalda

Grindelwalda už nebude hrát Johny Depp. Fantastická zvířata 3 tedy budou bez herce, který proslul třeba ve filmech Střihoruký Edward, nebo Piráti z karibiku. Warner Bros oficiálně vyhlásilo, že jej v roli temného černokněžníka nahradí dánský herec Mads Mikkelsen.

Gellert Grindelwald je podstatnou částí čarodějnického univerza z pera J. K. Rowlingové. Pokud jste fanoušci série filmů Fantastická zvířata, nebo máte rádi Johnyho Deppa, určitě vás zasáhlo oznámení, že si v třetím díle Fantastických zvířat nezahraje.

Konflikt s Amber Heard dostal Johnyho Deppa dostal až k soudu. Následkem toho bylo oznámeno od Warner Bros, že už si Johny v příštím díle Fantastických zvířat nezahraje. Hromada zklamaných fanoušků následně začala volat po tom, aby i Amber Heard ztratila svoji roli v Aquamanovi 2.

Grindelwalda si zahraje Mads Mikkelsen

Krátce poté se objevily spekulace, že by si roli Grindelwalda mohl zahrát Mads Mikkelsen. Co se napřed zdálo jako nejasná věc, se stalo skutečností. Ve čtvrtek to totiž oznámil Wizarding World, který slouží jako webová stránka pro univerzum Harryho Pottera. Internet ihned zaplavily montáže, které dánského herce dávají do obrázku Johnyho v roli Grindelwalda.

Film Fantastická zvířata 3 je očekávané pokračování čarodějnické ságy, která rozšiřuje univerzum z původní série Harry Potter. Očekává se, že v něm dojde k onomu proslulému duelu mezi Albusem Brumbálem a Gellertem Grindelwaldem.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button