FilmyNovinkyPC

Assassin’s Creed Valhalla: když viking potká Zaklínače, vznikne krátký film

Ať už nadšeně hrajete Assassin’s Creed Valhalla, nebo jste fanoušky seriálu Vikingové, určitě si nenechte ujít krátký film “The Hunt”. V něm se bojovník Eivor, hlavní protagonista nového dílu franšízy Assassin’s Creed, vydává bránit napadenou vesnici. Celý film trochu vypadá, jako by se Zaklínač stal vikingem. Ale vůbec to není na škodu.

Ukázka světa Assassin’s Creed Valhalla

Můžu říct, že vám vizuální stránka tohoto kraťasu vám vyrazí dech. Kostýmy jsou velice kvalitní a kulisy taktéž. Celý snímek doprovází chytlavá hudba a zvukové efekty jsou taktéž dobře zvládnuty. Obsazení herců, hlavně co se týká hlavní role, je docela přesné. Záběry se v bojových scénách hodně zpomalují do slow-motion, takže připomínají bojové dorážečky z herní předlohy.

Krátký film z německé dílny

Film vznikl ve spolupráci s Ubisoftem v dílnách T7pro, kterou založili dva filmoví nadšenci z Německa. Ti také uvedli, že jim natáčení zabralo tři dny a postprodukce více jak měsíc. Můžeme jen doufat, že se do podobného počinu pustí brzo znovu. Kdyby se třeba ujali natáčení celovečerního filmu, mohlo by to mít opravdu zajímavý výsledek.

Krátký film je dostupný na Youtube

Dost už ale povídání o tomto krátkém snímku. O jeho kvalitách se můžete přesvědčit sami. Pusťte si ho na Youtube nebo přímo tady pod článkem. Pak nám dejte vědět, jak se vám krátké dobrodružství hrdiny Eivora z nových assassínů líbilo.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button