Google StadiaNintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

MK 11 odhalilo brutální gameplay Mileeny + spekulace o dalších postavách

Mileena je konečně zpět a podle traileru to bude opravdu stát za to. Vyzbrojená svými charakteristickými zbraněmi a čelistí plnou ostrých zubů bude ve svém typicky fialovém oblečku párat nepřátele jedna radost. Odhalený gameplay kromě brutality a fatality ukazuje i pár skinů, které skvěle zdůrazňují Mileeninu vyšinutou povahu.

Momentálně se jedná o poslední přidanou postavu do Mortal Kombat 11. Na internetu se ale objevily spekulace, že by Mileena neměla být úplně poslední. Na francouzském Playstation Storu prý unikla nabídka předprodeje pro Kombat Pack 3. Kvůli ceně za balíček se spekuluje o přidání až pěti nových postav. Zatím nikdo nic nevyvrátil ani nepotvrdil. Nicméně je dost pravděpodobné, že se ještě nějakého dodatku do MK 11 dočkáme vzhledem k blížícímu se vydání Mortal Kombat 11 Ultimate, který cílí na nové konzole.

Mortal Kombat 11 Ultimate vychází už 17. 11. 2020 a společně s ním i Kombat Pack 2, obsahující postavy Ramba, Raina a Mileenu. Při předobjednávce MK 11 Ultimate navíc hráči získají balíček skinů Time Warriors.

Lucie "Mystica" Laštovková

Hráčka všemožných her a čtenářka všemožných knih. Závislačka na dobrém jídle. Začínající game designérka a nenapravitelný snílek.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button