NovinkyPC

SCUM se dočkal dalšího update

SCUM – jeden z nejambicióznějších a dle mnoha lidí i nejpovedenějších survival projektů které jsou dnes k dispozici, se dočkal dalšího updatu. Ne že by jich měl málo, tvůrci z Gamepires se totiž o hru starají jak jen mohou a i teď dokazují, že naslouchají své komunitě. Update se totiž zaměřil na změny mapy přesně dle požadavků samotných hráčů a proměňuje tak hlavní město v trošku víc post-apokalyptické ruiny.

Dále byla hra aktualizována na nejnovější verzi UNREAL Engine, což vývojářům umožnilo plnou implementaci DirectX 12 jenž vylepšuje nejen grafický zážitek, ale i optimalizaci. K tomu byla navíc přidána i aktualizace zvířecí AI, takže jsou vlci i medvědi mnohem nebezpečnější a zároveň reagují tak jak byste od zvířete čekali.

K tomu do SCUM přibily i Halloweenské itemy a spousta oprav bugů a jiných minoritních chybek. Mrkněte na video a přesvědčte se, že návštěva hry stojí za to! SCUM je aktuálně ve 40% slevě na Steamu!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button