NovinkyPCPS4Xbox One

The Dark Pictures Anthology: Little Hope již 30. října!

Blíží se Halloween, obloha zšedne, a to je ten správný čas na odpočinek v pohodlném křesle a taky na děsivou cestu do Little Hope. Zhasněte světla a pozvěte přátelé ať si zahrají s vámi, anebo si atmosféru užijte sami – tedy pokud si na to troufáte…

Opuštěni a zcela sami se ocitnou čtyři vysokoškoláci a jejich učitel v izolovaném městě na míle daleko od havárie autobusu, která se stala díky špatnému počasí. Uvězněni tajemnou mlhou ve městě Little Hope zoufale hledají, jak uniknout, zatímco je vize z minulosti pronásledují ze stínů. Vize ukazují strašlivou minulost města – čarodějnické procesy a pekelní démoni, kteří se neúnavně snaží najít si oběti. Naši protagonisti si musí rychle uvědomit co se děje, než tato stvoření stáhnou jejich duše do pekla.

V tomto hororovém dobrodružství budete čelit situacím na život a na smrt a taky těžkým dilematům, která rozhodnou o osudu všech postav. Hrajte sami anebo nechejte svůj osud na úsudku vašich přátel. Užijte si různé rozvětvené příběhové linie, které se mění v závislosti na vašich rozhodnutích. Váš průzkum bude také náležitě odměněn, najděte obrázky, které vám poskytnou tipy na budoucnost postav a používejte je moudře. Odemkněte položky odhalující skrytá tajemství Little Hope i exkluzivní bonusový obsah s podrobnostmi o vývoji hry, zákulisí, komiksy, knihy a art knihy.

Kurátor Pip Torrens se vrací a v této upoutávce má pro vás několik moudrých slov. Připravte se na The Dark Pictures Anthology: Little Hope, která vychází již 30. října pro PlayStation 4, Xbox One. 

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button