EsportNovinky

Trofej Dreamhack Open Fall si po napínavém finále odváží Heroic. CS:GO

Dreamhack Open Fall byl turnaj plný nervy drásajících zápasů a dech beroucích highlightů. Zakončen byl však jedním z nejlepších matchů tohoto roku. Ve finále se totiž utkali Team Vitality, který byl v tomto turnaji neporažený a Heroic, ten se musel do finále probojovávat přes nižší play-off. Tam musel mladý Dánský tým čelit rozjetým NIP a pak vyhráli derby nad Astralis . Zopakovalo se tak finále ESL Cologne, kde tehdy Heroic vyřídil Vitality 3:0.

Toto finále však bylo mnohem zajímavější. Hrálo se všech 5 map z BO5 a až na tu poslední byly všechny napínavý jak malý trenky. Mapu Overpass vyhráli po prodloužení Vitality. Nuke pak získali po dvou prodlouženích Heroic. Na mapě Inferno se pak Heroic zachránil úžasnou půlkou za teroristy a to samé pak provedli Francouzi na mapě Vertigo. Rozhdnout měla mapa Mirage. Prvních deset kol bylo vyrovnaných. Po úžasném spray od hráče TeSeS se pak všechno začalo sypat. A rozjel se i sniper a kapitán týmu Heroic, Cadian. Který své protihráče naprosto zdecimoval. V jednu chvíli měl dokonce poměr K/D, 20/3. A celkově měl tento turnaj úžasnou formu.

Pro Team Vitality to musí být opravdu depresivní, tento rok totiž nevyhráli jediný velký turnaj a teď už potřetí prohráli finále. Tento roku jsou na tom podobně G2, z většiny Francouzský celek, ti tento rok prohráli dvě finále. 2020 holt není rok pro frantíky. G2 to třeba ještě změní, je totiž velice pravděpodobné, že si již v listopadu zahraje po boku KennyS a svého bratrance huNtera, hvězda FaZe Clanu NiKo což by znamenalo, že G2 by byl více balkánský nežli Francouzský celek.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
antisimp
Host
antisimp
3 let před

very epic Pašáku

Back to top button