MobileNovinkyPC

Vývoj Among Us 2 byl zrušen!

Úspěšný indie multiplayerový hit Among Us se nedočká pokračování! Vývojáři v Innerslothu oznámili, že sequel, ač už byl rozpracován, nebude. Všechny věci, které do něj plánovali zahrnout, však přidají do prvního dílu. Zároveň to znamená, že jednička bude mít mnohem delší život, zmíněné změny jsou například vylepšené servery, či režim pro barvoslepé. Novinkami by pak měl být systém přátel/profilů a účtů jako takových, dále také nová stage. Ta bude tématicky laděná do série Henryho Stickmina.

Hlavní důvod, proč jsme chtěli udělat pokračování, je zastaralost jedničky, která nebyla stavěna, aby podporovala tolik nového contentu. Nicméně kvůli tomu, že vidíme, kolik lidí si hraní Among Us 1 užívá, chceme být schopni hru podporovat a vzít ji na další úroveň. Rozhodli jsme se skončit s vývojem Among Us 2 a místo toho dát veškerou naší energii na vylepšování Among Us 1. Veškerý content, který jsme měli naplánovaný pro Among Us 2, přidáme do Among Us 1. Toto je pravděpodobně to složitější rozhodnutí, protože to znamená nutnost jít hluboko do kódu jádra hry a přepracovat několik jeho částí. Máme naplánováno mnoho věcí a těšíme se, až přineseme nový content!

Innersloth

Pro ty dosud nezasažené, Among Us je hra na způsob Městečka Palermo, či Town of Salem. Ve hře jsou dvě skupinky lidí – jedna se snaží opravit rozbitou loď, a druhá se jim v tom snaží zabránit a zabít je. Háček je v tom, že nikdo neví, kdo je kdo. Najednou může hrát 4 – 10 lidí, a to jak premade, tak náhodných. Hra je dostupná od konce roku 2018 na Steamu, itch.io, Androidu a iOS. Za verzi na počítač si zaplatíte 5 $ (120 korun), v případě mobilů je však zdarma.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button