NintendoNovinky

Zahrajte si Super Mario Bros. spolu s 34 dalšími hráči!

Nintendo slaví 35. výročí vydání prvního dílu italského instalatéra – Super Mario Bros., spolu s ním plánuje navíc i hned několik tématických projektů. Prvním z nich je Super Mario Bros. 35, což bude časově limitovaná hra na způsob Tetrisu 99. Bude totiž dostupná pouze od 1. října do 31. března 2021, a to exkluzivně pouze pro předplatitele Nintendo Switch Online.

Stejně jako Tetris 99 je Super Mario Bros. 35 vybudován na bázi battle royalu. Utkáte se totiž proti dalším 34 hráčům, všichni započnou najednou určitý level, dokud jeden nezůstane. Na bocích můžete vidět postup ostatních hráčů, kterým můžete škodit různými power-upy, které si vytočíte na itemové ruletě.

https://www.youtube.com/watch?v=0_YwN8uRQac

Super Mario 3D All-Stars

Dalším kouskem narozeninového dortu je 3D All-Stars, který bude dostupný od 18. září. Ten je jednoduše mixem třech dílů – Super Mario 64, Sunshine a Galaxy. Bohužel Galaxy 2 se do tohoto balíčku nedostalo. Zajímavostí je, že i 3D All-Stars bude taktéž pouze limitovaně do 31. března.

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury

Třetí novinkou je remake slavného Super Mario 3D World, který se takto dostane na Nintendo Switch. Spolu s ním však obdrží i DLC s názvem Bowser’s Fury. Stejně jako na Wii, 3D World budete moct hrát až se 4 kamarády, a to jak lokálně, tak online. Datum vydání je plánováno na 12. února 2021.

Game & Watch

Staré Game & Watch se po 30 letech dočkají nové verze! Vyjde 13. listopadu a bude obsahovat plné NES verze Super Mario Bros., Super Mario Bros. 2 a Ball. Zařízení taktéž funguje jako hodiny, bude mít barevný displej a obsahovat 35 screensaving animací. Hrát na něm budete moci až 8 hodin, nabíjí se v průměru 3,5 hodin.

Mario Kart Live: Home Circuit

Předposlední novinkou je Mario Kart Live: Home Circuit. Postavíte si v pokoji závodní dráhu, umístíte 4 checkpointy, dvoje šipky a Mario Kart. Pak už stačí jen zapnout Switch a pomocí něj formuli ovládat. Můžete si vybrat ze dvou závodníků – Mario, anebo Luigi. Tento okruh bude dostupný k prodeji od 16. října.

Poslední novinkou jsou klasické NES Super Mario Bros., Super Mario Bros. Lost Levels, Super Mario Bros. 2 a Super Mario Bros. 3, které se spolu s vylepšenou 16-bitovou grafikou dostanou na Nintendo Switch Online, a to už nyní. Nakonec Nintendo spouští různé tématické eventy, jako je například plnění misí na My Nintendo, za které budete moci získat odznáčky.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button