NovinkyPS4Xbox One

NHL dostalo oficiální reveal trailer

Hokejoví nadšenci opět dostali nový trailer pro NHL 21. Jak je již zvykem, každý rok vychází nový ročník ledního hokeje. Můžou se ale fanoušci vůbec na něco těšit?

NHL je stálicí již řadu letu. Je to také již 11 let od posledního vydaného titulu na PC. Pro letošní díl hodně hráčů doufalo, že se EA umoudří a vydá hru také pro počítače. No ale? No chance. Hra opět vyjde pouze pro Xbox a Playstation.

Minimální změny, plná cenovka

Trošku to již vypadá, že EA herní série FIFA a NHL používá jen jako neoficiální prostředek jak z hráčů vytahat peníze pomocí Ultimate team režimu. Jinak opravdu nechápeme z jakého důvodu by si měli hráči nové hry kupovat. Změna engine nenastala, žádné výraznější změny se nekonají. Opravdu chce EA účtovat 60€ za aktualizaci soupisek, nové hodnocení hráčů a jiný vizuál?

Trocha nostalgie díky Ovečkinovi?

V roce 2007 byl Alex na coveru hry poprvé. Rok 2020 přichází opět s Alexem na titulce? Na jednu stranu to je dost pochopitelné. Poslední ročník NHL byl Alex téměř nezastavitelný, soutěžil s Pastou o lídra střelců v NHL a na jeho věk podává výborné výkony. Na druhou stranu, chce tímto EA pouze propagovat kopii loňské hry pomocí nejznámějšího hokejisty? Znáte to sami, jdete po obchodě, koukáte co byste zahráli a uvidíte obal kde je Ovečkin. NHL jste nehráli pár let a řeknete si “Jo jasný toho znám, třeba to bude fakt dobrý!”.

Nikomu radit nechceme

Nejsme zde od toho, abychom vám říkali za co utrácet peníze. Jsme zde od toho, abychom vám přinášeli novinky z herního světa. Pokud ale smíme, tak osobní doporučení je asi využít předplatné EA Play kde je loňský ročník a ušetřit tak 60€. Upřímně tolik toho zase neztratíte a ony soupisky se dají aktualizovat i ručně. Budete kupovat nové NHL?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button