NovinkyPCTéma dne

Fanoušci zprovoznili Hawken pro PC!

Kultovní free-to-play Mech střílečka Hawken byla odstraněna ze Steamu a všech ostatních serverů už v roce 2018 a fanoušci dodnes truchlí nad její ztrátou. Faktem je, že Hawken provázela řada problémů už v průběhu vývoje a tak se dalo očekávat, že nepřežije moc dlouho i přes obří fanouškovskou základnu.

Zhruba rok zpátky se začali objevovat zvěsti o tom, že by se hra měla dočkat svého znovuspuštění, ale všechno to byly jen povídačky. Oficiální stránka se nezměnila a sociální sítě hry jsou taky totálně mrtvé a opuštěné. To co ale odstranit nejde jsou sami fanoušci hry. Ti se rozhodli spustit projekt Hawakening jehož cílem bylo obnovení této střílečky. A musíme říct, že se jim očividně daří. Aktuálně se jim totiž povedlo nahodit alespoň částečnou verzi hry, kdy můžete hrát singleplayer mód hry a offline mód hráče proti AI.

Pokud tedy patříte k fanouškům této klasiky, nebo vám prostě jen chybí pořádná MECH zábava, měli byste Hawken dát určitě šanci! Návod jak spustit Hawken pro PC najdete ve videu níže:

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button