NovinkyPC

Lust from Beyond chce konkurovat Succubě? 18+

Podle všeho minimálně konkurovat a možná ji i v určitých ohledech překonat. A nemyslíme tím zrovna v těch nechutných scénách, ale spíše těch hororových a sexuálních. Pokud vám tedy ještě nebylo 18 opusťte tento článek dřív než bude pozdě… Ok jsou tu jen ti kterým bylo 18+? Ano? Proč kecáte? Tobě určitě 18 ještě nebylo čtenáři! Jo o tobě přesně mluvím! Vystřel odsuď nebo se neznám! Tak pokračujeme.

Lust from Beyond by měl být “psychologickým hororem s okultní a erotickou tématikou” inspirovaný pracemi Lovecrafta a Gigera. Představte si něco jako Amnesia: The Dark Descent akorát s tunou sexu s lidmi, monstry a humanoidními zvrácenostmi. V Lust from Beyond se stanete členem “Cult of Esctasy”, které uctívá erotické božstvo z jiného vesmíru. Cílem tohoto kultu je pak vstup do světa Lusst’ghaa a vy si ho vlastně můžete vyzkoušet už teď. Přesně tak, venku je totiž demo, které vás provede prologem hry ve kterém uvidíte spoustu … zajímavých věcí. Mnohem více věcí, než v traileru níže, takže pokud vás vzrušují tyhle šílenosti s chutí do toho! Demo stáhnete kliknutím na tento text a plnou verzi Lust From Beyond si budete moct zakoupit již 24. srpna 2020!

https://youtu.be/J5ReokQW1Cs

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button