ExkluzivněNovinkyPCPS4Xbox One

Far Cry 6 leaknuto!

Jak to tak vypadá, Ubisoft nebude mít na své show Ubisoft Forward žádné překvapení, protože je tu další leak. Ano čtete správně, Far Cry 6 bude určitě představeno a jak to víme? Inu díky tomu, že Playstation Store Hong Kong zveřejnil jeho předobjednávky dřív než měl. Vše je už samozřejmě opět staženo a smazáno, ale internet člověk nezastaví a tak není divu, že se na Twitteru objevil screenshot s vyfocenou hrou.

Podle náhledového obrázku je pak Giancarlo Esposito známý z Breaking Bad nejnovějším padouchem známým jako Anton Castillo – diktátor jenž vládne tropickému ráji ve kterém se zastavil čas. Castillo a jeho syn Diego jsou podle všeho rozhodnutí tento ráj opět proslavit a nezastaví se vůbec před ničím. To samozřejmě vyvolá revoluci ve které sehrajeme nemalou roli mi jako Dani Rojas, člen odboje.

Yara by měla být největší mapou, kterou jsme ve Far Cry mohli zažít a máme očekávat hustou jungle, pláže, ale velká města jako je Esperanza. Podle všeho si budeme moct vyrábět a vylepšovat zbraně, nabírat NPC bojovníky a cestovat v různých dopravních prostředcích. To vše si navíc budeme moct vyzkoušet i v cooperaci s dalším hráčem (coop pro 2).

Far Cry 6 by mělo vyjít 18. Února 2021 pro PC a konzole a více se o něm snad dozvíme tuto neděli v Ubisoft Forward.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button