ExkluzivněNovinkyPCTéma dne

Hyper Scape trošku podrobněji

Hyper Scape je nová battle royale hra společnosti Ubisoft, která bude dostupná všem hráčům úplně zdarma. Ne že by už tedy nebyla, aktuálně totiž probíhá closed beta test do kterého se dostanete pomocí Twitch dropu, ale bohužel Česká republika nepatří mezi země s přístupem do hry… Proč?

To je otázka, kterou jsme se pokoušeli zjistit už několikrát, ale vývojáři nám bohužel nedodali žádnou odpověď. Aktuálně se do hry můžou přihlásit hráči z Austria, Belgium, Canada, Denmark, France, Germany, Ireland, Italy, Netherlands, Norway, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland, United Kingdom a USA. My si tak musíme všichni počkat na open betu, která už by měla být dostupná všem zemím světa.

https://youtu.be/utmcXD5Ik20

Je ale na to co se těšit? Podle dosavadních zkušeností hráčů a známých streamerů rozhodně ano. Tento battle royale totiž dělá hned 2 věci trošku jinak než ostatní hry z tohoto žánru. Za prvé přidává vertikalitu – mapa nemá jen obří rozlohu, ale je tak uzpůsobená, aby vás čekala spousta přestřelek a soubojů ve vzduchu, vrchních patrech budov, na střechách, lešení a dalších místech, která jsou daleko od země. Díky tomu, se zaručí vyšší počet možností jak hrát i toho na co si dávat pozor a víceméně tak máte zaručeno, že se rozhodně nebudete nudit. Za druhé smrt – podobně jako přišlo COD: Warzone s Gulagem, tak i Hyper Scape má svůj vlastní způsob oživování, který zaručí, že se hráči nebudou nudit. Když totiž umřete stane se z vás duch a v tu chvíli přichází ona změna. Jako duch totiž můžete běhat se svými spoluhráči a markovat nepřátele. Když se jim povede nějakého zabít můžou vás víceméně z jeho mrtvoly oživit! Díky tomu se samozřejmě zaručí nejen to, že se nebudete nudit, ale i to, že hráči jen tak neleavnou hru, když umřou, protože mohou vlastně nadále hrát.

https://youtu.be/RUZrAOQceJo

Aby toho ale nebylo málo veškeré důležité info najdete i v přiložených trailerech. Ten poslední je víceméně představení celé hry a najdete v něm tunu dalších informací o kterých vám přineseme další informace již brzy!

Aby to ale nebylo málo, rozhodli jsme se pro Hyper Scape založit facebookovou skupinu pro CZ/SK hráče. Najdete tam veškeré informace o hře, ale i další spoluhráče! Takže pokud se těšíte do hry, přidejte se k nám už teď!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button