Novinky

7 minut záběrů poodhaluje novou Marvel hru.

Akce s názvem “Avengers War Table stream” přinesla tunu novinek a záběrů z chystané hry Marvel´s Avengers. Hra měla být venku už 15.5 ale byla odsunuta až na začátek září.

Záporák ten tvrdý chleba má

Co by to byl za Marvel Universe, kdybychom neměli nějakého fajnového záporáka? Thanos už je na kousky a potřebujeme někoho nového. Proto pro jistotu přichází nová organizace AIM, která spojí Avengers zase jednou dohromady.

Úprava, ability, Tech tree

Prezentace nám představila taky hojné možnosti customizace postav. Půjde upravit gear, dostupné budou perky nebo artefakty. Všechno tohle přinese upgrade v podobě plasma útoku nebo gamma záření. Dostupné by měly být variace kostýmů pro každou postavu. Customizace přichází také s tzv.”Heroic Moves”. Tyhle hrdinské pohyby budou rozděleny do 3 kategorií – Útok, podpora a ultimátka. První z nich logicky nabízí možnost přesíleného útoku a možnosti komb. Support naopak dává možnost podpořit všechny členy skupiny, kteří se zrovna nacházejí v boji. Když budete zrovna hrát za Thóra, budete mít možnost využít tento skill a na chvíli tak všichni okolo budou nezranitelní. Ultimátku asi není nutné vysvětlovat. Opět, pokud budete ovládat Thóra a využijete ultinu, budete schopni použít sílu Bifrostu a rozmáčknout nepřátele proti vám. Všechny tyto ability nejde používat neustále ale budou se chargovat.

Ve dvou se to lépe táhne!

Marvel´s Avengers bude možné hrát také s kamarády. Na závěr této prezentace nám vývojáři z Crystal Dynamics ukázali herní mód “Warzones”. Jedná se o jakési co-op mise, které budeme moci projít až se 3 dalšími hráči nebo s pomocí AI. K dispozici budete mít Helicarrier kde si vždycky vyberete co zrovna chce hrát. Poté co si zvolíte misi, vyberete hrdinu a loadout a kostým, vydáte se na samotný úkol. Bude možné kooperovat s jiným hráčem a využít tak obou hrdinů pro devastující finishery. Tohle všechno samosebou nebudete dělat jen tak zbůhdarma. Po každé úspěšné misi bude možné rozšířit a vylepšit váš Helicarrier.

Když venku bouří…

Na konec článku máme pro vás slibované záběry ze hry. Jedná se o misi za Thóra. Na to, že měla hra být hotová už v květnu nám ale tyhle záběry nedávají moc dobrý pocit z konečného produktu. Viditelně je vidět, že když Thór uhodí kladivem tak tam není žádná váha úderu. Je slyšet jakési “cink” a nic jiného. Určitě nám dejte vědět váš názor!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button