NovinkyPCPS4Xbox One

Cyberpunk 2077 bude mít kolem 75 questů z ulice

A ne nemyslíme tím tu seriálovou příšernost z jedné nejmenované televizní stanice ale questy ve stylu “lovu monster” ze Zaklínače 3. Dané questy budou samozřejmě “ručně dělané” a získat je budete moct od “fixerů” v celém Night City.

John Mamais, vedoucí CD Projekt Red Krakow to oznámil v rozhovoru s OnMSFT.

“Je tu několik úrovní. Pasivní úroveň jsou prodejci a pak tu jsou STSs – což jsou Street Stories. Myslím že jich je kolem 75. Pak tu máme minoritní aktivity. Street stories jsou prakticky miniquesty, mají svůj příběh, ale nemají až tolik cinematic sekvencí. Slouží hlavně k tomu, aby vás popostrčili k průzkumu světa a pomohli vám s levelováním vaší postavy. Každý tento quest je ale unikátní a nic se negeneruje automaticky. Jsou tu sice určitá přednastavení, ale každé je upravené tak, aby questy vypadali unikátně. Celý svět hry bude těmihle questy vyplněný a mělo by to být zatraceně dobré.”

John Mamais CD Projekt Krakow head

Mamais taky potvrdil, že CD Projekt Red plánuje i post-launch obsah pro Cyberpunk 2077 – což budou pravděpodobně příběhová rozšíření, která o mnoho měsíců později doplní multiplayer.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button