HryNovinkyPCPS4Xbox One

Další update pro No Man’s Sky

Jak to tak vypadá, autoři z Hello Games nikdy nespí a tvrdě pracují na No Man’s Sky. O posledním velkém updatu s podtitulem BEYOND, který změnil opravdu značnou část hry jsme vás informovali v obsáhlém článku, nicméně najde se prostor i pro ty menší aktualizace. Ta nejnovější s číslem 2.12 přináší další změny a potěší všechny hráče, hlavně ty na PC platformě.

Co update nabídne? Pojďme se nejdříve podívat na novinky pro všechny. Dostanou se nám nové eventy, které nabídne Nexus, nový social hub právě z updatu BEYOND, nové možnosti úpravy postavy či opraví některé chyby, kterými dosud Nexus trpěl. Zvýšeny budou také odměny za standardní mise. PC hráči se tak dočkají lepší optimalizace hry jako takové ale i VR verze. Nový patch také řeší některé další problémy, jako například pády hry při kolizi, různých interakcích v inventáři. Aktualizace je dostupná právě teď, takže se začne automaticky stahovat při spuštění hry.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button