HryNovinkyPC

Brzy se dočkáme singleplayer traileru ke Call of Duty: Modern Warfare

Vydání rebootu Call of Duty: Modern Warfare se nezadržitelně blíží a tak se tu a tam dozvíme nějaké podrobnosti o tom, co od titulu vlastně můžeme čekat. Spousta hráčů očekávalo Battle Royale mód, kterého jsme se dočkali v nejnovějším Black Ops, vývojáři se ale rozhodli – alespoň prozatím – tento všeobecně oblíbený mód vynechat a věnovat se tomu, proč Call of Duty velká část hráčů hraje: klasické hře více hráčů. Zrovna nedávno jsme se dočkali odhalení multiplayeru a ve videu níže se můžete podívat na něco přes čtyři hodiny záznamu.

Součástí předchozích dílů Modern Warfare byl ale i singleplayer, který přinášel takřka filmovou atmosféru plnou střelby a výbuchů. Proto se začaly množit otázky, jestli se dočkáme představení hry pro jednoho hráče. Taylor Kurosaki, Narrative Director v Infinity Ward, odpověděl stručně. Ano, dočkáme se. Brzy.

Totéž potvrdil i Joel Emslie, Art Director v Infinity Ward:

https://twitter.com/ArtPeasant/status/1158098728323956736

Nám nezbývá než se těšit, protože trailer k reveal trailer k Modern Warfare byl působivý. Pokud jste ještě neviděli, podívejte se v následujícím videu.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button