IndieNovinkyPC

Vítejte v The Church in the Darkness


Slyšte, vy jenž hledáte mír a lásku. Sešli jsme se zde ve městě Svodoby pod milujícím dohledem Rebeccy a Isaaca Walkera na podporu kolektivní mise spravedlnosti. Hledáme všechny, kteří se chtějí připojit a šířit s námi spravedlnost boží. Pojďte a připojte se ke své nové rodinně! Připojte se k nám v míru a lásce. Připojte se k nám v The Church in the Darkness!

Jop tak tohohle vymývání mozků si v nové infiltrační hře studia Paranoid Productions užijete víc než dost. Staňte se bývalým policistou Vicem a vydejte se infiltrovat město Svobody, abyste našli svého synovce a zachránili ho, před tímto šíleným kultem! Ikdyž je opravdu šílený? Nebo vše, co tvrdí myslí smrtelně vážně?

Dle vývojářů nás totiž čeká procedurálně generovaný příběh, který se mění při každém znovu-spuštění hry. Tím pádem nikdy nevíte, co vás ve hře čeká a můžete si tak užít příběh pokaždé jinak.

Dáte The Church in the Darkness šanci, nebo to není váš šálek kávy?

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button