HryNovinkyPC

Total War: Three Kingdoms dostává Dynasty mód

Je to již nějaký ten měsíc, co tvůrci z Creative Assembly vydali další díl série s podtitulem Three Kingdoms. To ale vůbec neznamená, že je práce na hře hotová, právě naopak. Autoři totiž oznámili nový Dynasty mód – půjde o klasickou hordu, kdy s partou až tří hrdinů které si vybereme, budeme odrážet vlny nepřátel. Každou třetí vlnu bude mezi obyčejnými pěšáky i nepřátelský velitel, který bude o něco tužší, než klasické jednotky. Čím dále se dostaneme, tím těžší samozřejmě souboje budou, protože počet nepřátel bude stále větší a tak půjde zejména o to, abychom vybrali postavy, které se budou co nejlépe navzájem doplňovat.

Postupně bude možné je vylepšit novými schopnostmi a talenty, tak, jak to známe už z Romance módu, ovšem vývoj charakteru prý bude ještě o něco propracovanější a budeme mít více možností, takže spíše než na strategii se můžeme těšit na RPG prvky, které nový přírůstek v sérii přinese.

Na multiplayer samozřejmě nebylo zapomenuto a tak bude možné založit hru, kdy každý hráč bude ovládat svého hrdinu. Ve hře více hráčů tedy budou moci spojit síly až tři hráči, což už zní velmi lákavě. Problémů s náročností na herní sestavy vzhledem ke stoupajícímu počtu nepřátel se nejspíš nemusíme bát a to hned ze dvou důvodů. Jednak je Three Kingdoms mnohými označován za zdaleka nejlépe optimalizovaný titul v sérii a navíc na tomto módu tvůrci spolupracovali se společností Intel, takže by herní zážitek měl probíhat hladce a bez větších problémů.

Přídavek do hry vychází již ve čtvrtek 8. října a bude ke stažení zadarmo. Pro navození té správné atmosféry si určitě pusťte trailer níže a nám nezbývá, než se těšit. Uvidíme se na bojišti!

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button