NintendoNovinky

Mario Kart 8 Deluxe tu s námi asi ještě nějakou dobu pobude

Před pár dny obdrželo Mario Kart 8 Deluxe první vlnu slíbených tratí ve formě DLC. Všichni fanoušci této hry se tak se dočkali osmi nových tratí z plánovaných 48 – ano přesně tak v plánu je jich ještě čtyřicet. Oznámení Mario Kart 9 se tak pravděpodobně ještě nějakou dobu nedočkáme. Nintendo totiž plánuje stále vylepšovat hru, která vyšla již před 8 lety. Co nového nám tedy Mario Kart může nabídnout?

DLC přináší mix tratí od těch ze starších dílů z Mario Kart DS či Double Dash na GameCube, až po ty nejnovější dráhy z Mario Kart Tour. Z těch starších se tak můžete těšit na remasterované verze Sky Garden a všemi oblíbeného Coconut Mall. Z Mario Kart Tour přináší DLC tratě Paris Promenade, Tokyo Blur a Ninja Hideaway. První dva se zakládají na konkrétních lokacích a přináší závody s menším překvápkem. Na rozdíl od většiny závodů, kde jsou všechna tři kola stejná, se tyto dvě tratě mění v průběhu závodu. V Paris Promenade jsou první dvě kola stejná, ale ve třetím se hráči vydávají odbočkou, která byla předtím zablokovaná. Tokyo Blur jde ještě dál a v každém kole přidává něco nového jako novou cestu či sekci s kluzákem. Třetí zmiňovaná Ninja Hideaway se od klasických závodů také odlišuje. Všechna tři kola jsou sice stejná, ale jak naznačuje název, je tam ještě jedna dráha, která se rozkládá nad tou první. Existuje několik způsobů jak se na ni dostat a po celý závod tak můžete skákat mezi různými trasami.

V průběhu tohoto a následujícího roku tedy vyjde ještě dalších 40 tratí. Doufejme, že i další přinesou originální variace klasického Mario závodění. Když už se nedočkáme nového Mario Kart 9, aspoň snad dostaneme kromě remasterů oblíbených tratí, i některé nové a originální do všemi oblíbeného Mario Kart 8 Deluxe. No uvidíme.

Zdroj
Foto: Nintendo

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button