NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Hood: Outlaws & Legends představuje charaktery | Novinka

O hře Hood: Outlaws & Legends vás pravidelně informujeme. Naposledy to bylo prostřednictvím rozhovoru s autorem hry Andrew Wilansem. Nyní jsme se dočkali představení schopností u různých postav. V Character Gameplay traileru se hráčům představily třídy Ranger a Hunter. Na zbylé dvě, tedy Mystica a Brawlera, si zatím musíme počkat.

Hunter

Hunter bude takovým druhem Assasssina. Může se stát neviditelným, zabíjet stráže a házet kouřové bomby. Třída se specializuje na stealth a používá kuši středního dosahu. Hráči můžou tuto kuši upravovat jak směrem k rychlejšímu nabíjení, tak ke zvýšení damage. Vylepšovat mohou i schopnosti svého Huntera např. stealth nebo způsoby zabíjení. Níže přiložené video vám ostatně vše ukáže.

Ranger

Tahle třída by měla být ten správný a opravdový Robin Hood. Jeho hlavní zbraní by měl být luk s velice dlouhým dostřelem. Může také používat oslepující bomby, označovat nepřátele pro své spolubojovníky a střílet výbušné šípy, které se můžou nalepit na nepřítele. Rangeři budou mít možnost si vylepšit i svůj boj na blízko. Například budou moci používat samotné šípy jako zbraně.

Hra Hood: Outlaws & Legends se nám pomalu ale jistě blíží, vyjít má už 7. května 2021. Do té doby nám budou představeny ještě zbylé dva charaktery a doufejme, že hra bude takovou peckou, na jakou se zatím tváří.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button