NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

DLC pro Tiny Tina’s Wonderland prodlouží hratelnost na nekonečno?

Další příběh z univerza Borderlands se zaměří na maličkou, lehce ztřeštěnou Tiny Tinu. Hra Tiny Tina’s Wonderland nás zavede do mysli této mladičké dívčiny, která miluje dračáky. A právě hraním dračáku nám Tina odvypráví to, co má na srdíčku. Hra by měla vyjít zanedlouho, ale už teď nám vývojáři z Gearbox prozradili něco málo o chystaném DLC.

Tiny Tina’s Wonderland se dočká čtyřdílného season passu, který přinese nové bossy, levely a nové classy. Každá část zavede hráče do iluzorního světa s pěti úrovněmi, zakončenými bossem, který danou část uzavře. Bohužel, ještě nevíme, kdy dodatečný obsah vyjde, nicméně samostatná hra je naplánována na 25. března.

Bonusový obsah lze získat zakoupením season passu, případně lze každou ze čtyř kapitol Mirror of Mystery zakoupit samostatně. Gearbox zatím neprozradil přesnou cenu, nicméně Chaotic Great Edition hry Tiny Tina’s Wonderland, obsahující season pass je asi o 20 dolarů dražší, než standartní edice pro PS5 a Xbox X.

Gearbox slibuje až nekonečnou znovu-hratelnost díky bossům, kteří budou s každým průchodem silnější a bude z nich i silnější, legendární loot. Po prvním dokončení všech kapitol DLC budou přidány do výběru možností nazvaného Chaos Chamber všechny úrovně a souboje s bossy, což, dle Gearboxu přidá další článek k nekonečné znovu-hratelnosti endgame obsahu Tiny Tina’s Wonderland.

Season pass také nabídne Butt Stalion Pack, který bude obsahovat sady kosmetických předmětů – Diamond Guard Armor, Crystal Glitter Makeup Pack, Adamant Thorne Banner Set a Diamond Hero Statue Material.

Pokud si Tiny Tina’s Wonderland zakoupíte na PC, Epic Games Store vám daruje Diamond Pony kluzák do Fortnite.

Těšíte se na další Borderlands střílečku?

Zdroj
Foto: Gearbox Interactive

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button