NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Oprava Elden Ring řeší problém s konektivitou ovladačů

Každá hra má po svém vydání spoustu chyb. A jinak tomu není ani u takové megapecky jako je Elden Ring od společnosti FromSoftware. Od svého vydání 25. února se našlo velké množství chyb. Na jejich odstranění vývojáři pracovali a výsledky jsou znát. Opravy s výkonem, grafikou, konektivitou a další už na všech platformách máme. Ale v novém patchi se podíváme i na problémy s konektivitou ovladače při hraní na PC.

Aktualizace 1.02.3 se zaměřuje především na jedinou věc. Problém propojení gamepadu s vaším PC. Poznámky k aktualizaci jsou velmi stručné. „Opraven problém, kdy za určitých okolností nebyly rozpoznány řadiče připojené k počítači“. Velká základna hráčů totiž při hraní na PC využívá právě herní ovladač a byla by škoda, kdyby se na tyto typy hráčů zapomínalo. Jsou hry u kterých je gamepad prostě lepší a tohle je právě jedna z nich.

Hvězdný prodej dlouho očekávané hry se předpokládal, ale čísla jsou obrovská. Ve Spojeném království titul Elden Ring zaznamenal nevídaný úspěch. Vyšvihl se ihned na první místo v žebříčku a předběhl i takové tituly jako Horizon Forbidden West nebo FIFA 22. A v Japonsku se během prvních tří dnů prodalo dokonce více než 270 tisíc kopií na herní konzole PlayStation 4 a PlayStation5.

Titul Elden Ring si můžete společně s pevnými nervy zahrát na PC, PlayStation 4, PlayStation5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Herní svět se stále vyvíjí a hry se přizpůsobují. Například velká změna přichází i do Battlefield 2042.

Zdroj
Foto: Elden RingFoto: Steam

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button