DeskovkyNovinkyPC

Karetní hra Magic: The Gathering vítá ve svém světě Půlnoční hon

Magic: The Gathering, hra kterou aspoň jednou hrál každý fanoušek karetních her nebo fantasy světů je tu s námi už pěknou řádku let a každým rokem přichází s nějakým novým rozšířením. Nyní se v tom dalším podíváme zpět do pláně Innistrad. Do země plné upírů, zombíků a vlkodlaků. Což znamená jediné, je na čase se připravit na Půlnoční hon.

Navíc pokud nebudete troškařit a koupíte si celé balení získáte 8 Innistrad: Midnight Hunt Set boosterů, 20 foilových basic landů, 20 obyčejných landů, exkluzivní alternative art kartu (ta bude navíc k získání pouze v případě celého balení), krabičku na karty a počítadlo. To už zní jako vcelku dobrá sbírka. A pokud je váš zájem ještě nyní větší, doporučuji se podívat sem. Tam najdete všechny karty, které v tomto rozšíření budou.  Takže se připravte Půlnoční Hon začal už 24. září 2021!

MTG Arena je k dispozici pro PC, Mac, Android i iOS úplně zdarma!

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button