PC

Survival hra Icarus odložena. Hráči si zaslouží dokonalost

Nová hra Icarus od společnosti RocketWerks dostala bohužel odklad. Dean Hall, který na hře pracuje, prohlásil, že hra si zaslouží více času k dodělání. Tuto informaci přivedl na svět sám autor hry a zároveň i autor jiné survival hry DayZ. Finální verze hry je posunuta ze srpna zpět na původní datum vydání a tím je listopad. Od srpna tohoto roku si hráči mohou ale vyzkoušet beta verzi.

Beta testování bude rozděleno do několika testovacích víkendů. První postaví hráče před drsné prostředí hry od bouří až po arktické teploty. V říjnu se představí herní frakce a během listopadu bude beta testování ukončeno.

Icarus je online survival game PvE stejně jako její předchůdce DayZ. V této hře ale nezůstaneme na planetě Zemi, ale prozkoumáme vzdálený vesmír. Hru bude možné hrál jak v kooperaci osmi hráčů tak i sólo. A jak je již zvykem v survival hře, tak sbírání zdrojů, výroba nástrojů, lovení potravy a stavby budou vaším denním chlebem. Uvidíme, zda se mezi hráči hra chytne.

Hru Icarus bude možné si zahrát zatím pouze na PC. Ale někdy je potřeba elektroniku vypnout a užít si zábavu pěkně s přáteli u stolu. Už jste slyšeli o deskové hře Duna? My ji za vás vyzkoušeli, ať nekupujete zajíce vy pytli. Mrkněte se na recenzi.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button