Google StadiaNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

FIFA 22 jede na zcela nové technologii

Mistrovství Evropy je už za námi, určitě jste se pěkně namlsali parádních gólů a nutno podotknout, že padlo i několik zcela nečekaných výsledků. A u fotbalu ještě zůstaneme. Už jste slyšeli, že nová FIFA 22 bude fungovat na zcela nové technologii, která tu ještě nikdy předtím nebyla? Docela mě hlodá, zda to po letech zase nevyzkoušet.

FIFA 22 už hraničí s realitou

Nová FIFA bude využívat HyperMotion Techology. Jedná se vlastně o naprosto nový animační systém, který funguje na principu algoritmu strojového učení. Společnost EA prozradila, že bylo nasnímáno celkem 8,7 milionů snímků z reálných zápasů a z nich se program učí, jak nejlépe vyhodnotit danou situaci ve hře. Dohromady se tak můžeme těšit až na 4000 nových animací. Takže ne, že se vykartujete, jen abyste viděli svůj super faul. HyperMotion Technology hodnotí každou rozehrávku, zpracování, sprint i každý souboj mezi postavami na hřišti. Všechna tato vylepšení povedou k dynamičtějším vzdušným a pozemním soubojům, celkově lepší kontrole míče a dokonce i „humanizaci hráče“. Za pár let to budeme snad hrát už na úrovni technologie z filmu Ready Player One. Součástí bude i vylepšení AI jak u obrany protihráče, tak u jeho útoku. Připravme se na pořádnou dávku nervů.

FIFA 22 vyjde už tento rok 1. října na PC, Google Stadii, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Na závěr ovšem některé z vás zklamu. HyperMotion Technology si užijí hráči pouze na konzolích PlayStation 5, Xbox Series X/S a Stadia. Je dost zarážející, že budou ošizeni i PC hráči. Už to bude druhý titul v řadě, u kterého budou PC hráči oproti konzolovým hráčům ošizeni o vylepšení.

FIFA je celosvětový fenomén, který si našel hráče všech věkových kategorií. Jsou tací, kteří prakticky nehrají nic jiného. Ale co třeba vyzkoušet takové herní kreslené „porno“? Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice vás určitě pobaví.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button