HryNovinkyPCVR

Phasmophobia má novou mapu a nového ducha!

Nová mapa s názvem Willow Street House rozšíří zástup herních lokací. Zároveň hráči budou moct čelit ne jednomu, ale hned dvěma novým druhům duchů, kteří nesou jména Hantu a Yokai. Mapa Willow Street House ale není očekávaný mansion, velikostí se podobá spíš Tanglewood mapě. Každý z nových duchů má pak zvláštní vlastnosti a dá se najít pomocí jiných indicií. Pokud vás tyto změny zajímají, zkuste si stáhnout beta verzi hry.

Phasmophobia a nová mapa Willow Street House

Mapa Willow Street House je obrovská vila v bohaté čtvrti. Oproti předchozím domům má trochu logičtější uspořádání. Není zde tolik ložnic a pouze jedna koupelna. V garáži stojí červené auto a sklep je rozdělený na pravý a levý storage room. Oproti jiným mapám se zde nenachází žádné skříňky ani žádné closety, do kterých se můžete schovat. Místo toho v budově najdete spoustu rohů a výklenků vhodných ke schovce. Také ouija board, díky které můžete s duchem komunikovat, má mít hned několik spawn pointů.

O hře Phasmophobia

Phasmophobia je hororová duchařina pro všechny, kteří by se rádi stali reálnými krotitely duchů. Vyražte sami a nebo v týmu hledat důkazy paranormální činnosti v opuštěných domech. Ale pozor, duchům se vůbec nelíbí, že je někdo ruší. Občas dokonce vyrazí na lov a pokud vás najdou, stanete se jedním z nich. Hra je zatím v beta přístupu, její autor na ni stále opravuje bugy a přidává nové duchy, nové skiny duchů a vytváří rozličné mapy. Naposledy jsme psali o Phasmophobii v souvislosti s novým updatem. Pokud vás tato hra zaujala, přečtěte si taky naši recenzi.

Hra je dostupná zatím pouze pro PC, zahrát si ji taky můžete ve VR.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button