MMO NovinkyNovinky

MMO Novinky #17 – Přicházejí velké věci

Tentokrát se v MMO Novinky #17 zaměříme sice jen na tři hry, ale všechny přicházejí se zajímavými novinkami. Jako téměř každý týden tu máme novinku z Runescape. Holt si nemůžu pomoct, je to srdcovka. Mrkneme se, co nového chystá Guild Wars 2 a nakonec má pro nás pěknou novinku i Elder Scrolls Online. Tak vzhůru do toho.

Runescape

Jagex tenhle rok opravdu nezahálí a téměř každý měsíc přidává do Runescape něco nového. Tentokrát je to ale velké. Runescape bude konečně dostupný na mobilech. Připojí se tak k Oldschool Runescape, které už na mobilech nějaký ten pátek je. Takže si zapište do diářů 17. června, protože v tento den bude hra spuštěna na Androidech i iOS. Kromě této velké novinky se dočkáme nové fáze Battle of the Monolith. Poslední novinkou je Marketplace, který postupně nahradí Solomon’s Store. Nabídne nám v podstatě to samé: bonds, oddments, kostými a další. Starší ochod už nebude dostávat nové položky a prozatím koexistuje s novým Marketplacem.

Guild Wars 2

Arenanet i tento týden zpřístupní další epizody druhé sezóny Living World. Fungují tak trochu jako cesta k nové expanzi End of Dragons. První z nich je Echoes of the Past, ve které Pact plánuje útok blízko Mordemothovi domény. Ale drakovi služebníci se nedají tak snadno. Další epizodou je Tangled Paths, ve které budeme následovat Zephirate Masters, kteří mají za úkol chránit Glintin odkaz za každou cenu. Cestu znepříjemní všudypřítomné smrtící šlahouny a jak jinak i dračí minioni.

The Elder Scrolls Online

Před týdnem vyšla nová expanze Blackwood na PC a tento týden přistála i na konzolích. A doprovází ji fakt pěkný trailer. Nová expanze zapadá do většího celoročního příběhu Gates of Oblivion a mimo jiné přináší systém společníků. Ti vás budou doprovázet na vašich dobrodružství a podobně jako vy budou postupně získávat úrovně a vylepšovat své dovednosti. Novinskou jsou také Oblivion Portals, nový event, skrze nějž se dostanete do Mehrunes Dagon’s realm. Tady konfrontujete daedrické hordy, které se připravují na válku. No, nudit se rozhodně nebudete.

Tak to by bylo vše z MMO Novinky #17. Zprávy jsou to zajímavé a já se kupříkladu už nemůžu dočkat až si zahraju Runescape kdekoli. Už na to čekám dlouho. A co vy? Která novinka nejvíc potěšila vás?

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button