NintendoNovinkyPCPS5Xbox OneXbox Series X

MAGlajz | týden #19 | Gamesmag

Je tu zase neděle, je tu zase MAGlajz. Minulý týden to byl Resident Evil, tentokrát tady máme další 2 obrovské hry. Vývojáři nám to teda nedělají vůbec snadné. Můžeme vás na chvíli odtrhnout od hraní, prosím? Já vím, že to je složité, ale nebude to víc než 15 minut, slibuju! Máme tady fakt obří trailery a jeden větší release, než ten druhý! Tak můžeme?

Vyšel nám Mass Effect: Legendary Edition! | MAGlajz tip #1

A začínáme opravdovou peckou. V pátek 14.května jsme se dočkali vydání remasterované vesmírné trilogie Mass Effect. Tohle úžasné RPG, celé posádky lodi Normandy a kapitána Sheparda, dostalo grafický update a zahrát si tak můžou i hráči na PS4 nebo Xboxech. V rámci Legendary Edition obdržíte původní 3 hry a kompletní DLC ke všem hrám. Pokud teda hledáte zábavu na pár stovek hodin, poslužte si.

Subnautica dostala svůj sequel! MAGlajz tip #2

S vysoko nastavenou laťkou budeme taky pokračovat. Pokud nejste milovníci vesmíru ale držíte se raději na Zemi, případně rovnou ve vodě, mám tu pro vás taky jednu parádičku. Hojně oblíbené podvodní dobrodružství Subnautica dostala své pokračování. Sequel s názvem Below Zero navazuje na příběh ze základní hry a pohybuje se 2 roky po událostech původní hry.

Love, Death & Robots je tady s druhou sezónou!

Teď se mrkneme na filmové dění. Lépe řečeno vrhneme se na seriály z Netflixu. Animovaná antologie v roce 2019 při svém releasu vzala Netflix útokem a automaticky naskočila mezi TOP 5 všech žebříčků. Už od samého začátku jsme věděli, že se můžeme těšit na druhou řadu, tu nám ale zbrzdila celková situace okolo pandemie. Jak se nám ale vše zlepšuje, už se zase můžeme těšit na oblíbené snímky a Love, Death & Robots přináší 2 sezónu. Ta vyšla v pátek 14.května a nabídne 8 úžasných epizod. Už jste viděli?

SnowRunner míří do vesmíru!

Ne, nezbláznil jsem se. SnowRunner přinese svou 4 sezónu a tahle expanze bude vážně obří. Sezóna s názvem New Frontiers nabídne 12 kilometrů čtverečních nové mapy. Vše je to situováno do Ruska a hlavní misí bude postavit nové raketové centrum a vyslat raketu do vesmíru. Budeme stavět startovní plošinu, ubytování pro inženýry a nakonec povezeme i samotnou raketu na start! Expanze vyjde už v úterý 18.května a jestli ještě nemáte dost brodění se v blátě, tenhle content si nesmíte nechat ujít!

Nová sezóna Sea of Thieves

Sea of Thieves. Jedna z těch her, která byla pár měsíců po vydání téměř prohlášena za mrtvou. Microsoft to ale nevzdal a tunou content updatů hru pozměnil a nakonec je z toho občasná zábava na moři. Jako většina multiplayerových her se vydali stylem sezón a battlepasů a jak to vypadá asi se jim to vyplácí. Nejnovější sezóna v Sea of Thieves je zatím ta největší a proto nám Microsoft servíruje video, které by nám celou sezónu mělo objasnit. Patříte k hráčům Sea of Thieves nebo už jste na hru kompletně zanevřeli?

Godzilla, Kong a PUBG!

Pokud byl Infinity War ten největší crossover všech dob, tak teď by si měl hlídat záda! Jak už jsme informovali, PUBG se letos dostává i na mobily a vypadá to, že to nebude jen nějaké rozšíření, aby se jakože neřeklo. PUBG Mobile spojuje síly, snad si bere i nějakou tu inspiraci od Epic Games a ohlašuje obrovskou spolupráci. Nedávno vydaný megasnímek Godzilla vs Kong se nám objeví i v telefonech. Jak celý crossover bude vypadat a na co se vlastně můžeme těšit nám teď není tak úplně jasné. Dočkáme se už 1.června.

Vývojáři Dying Light už si s námi zase povídají

Během tohoto roku tady máme pouze pár her, které mají na sobě takový spotlight jako je pokračování Dying Light. Druhý díl už je oznámený nějaký ten pátek a pořádnou dobu bylo okolo pokračování ticho. Na začátku tohoto roku jsme byli ujištěni, že se na dvojce pořád pracuje a vývojáři nám to potvrzují jejich pravidelnými updaty. Jejich Youtube série Ask Me Anything nám dává možnost maličko nahlédnout za oponu, jak se na hře pracuje a na co se můžeme těšit. Druhý díl mají právě online na svém Youtube kanále.

Tak a dnes tady můžeme MAGlajz opět ukončit. Byla to ale zase nálož, což? Některé obrovské pecky nám konečně vyšly, Netflix nám taky něco přinesl no a příslib do tohoto roku máme taky příjemný. Co z oznámených nebo vydaných titulů zaujalo Vás? A co plánujete určitě zahrát?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button