NovinkySeriály

Máme tu první fotky z připravované Ms. Marvel | Novinka

Přinášíme vám první fotky z připravovaného seriálu Ms. Marvel, který se objeví na stanici Disney+. Na obrázcích vidíte mladou herečku Imani Vellani, pro kterou se jedná o první velkou hereckou zkušenosti vůbec. Pokud nevíte, kdo je Ms. Marvel, tak se jedná o pákistánskou holčinu jménem Kamala Khan, která nechtěla být nikdy ničím jiným, než normální americkou puberťačkou.

Jak to ale tak dopadá, zjistí se, že Kamala je vlastně jednou z rasy Inhumans („lidí“, kteří mají superschopnosti). A jelikož je velkou obdivovatelkou Avengers a především Captain Marvel, rozhodne se jít v jejích šlépějích a stát se superhrdinkou. Její schopnosti jsou vcelku zajímavé. Pouhou silou vůle může změnit jakkoliv svůj vzhled, různě se natahovat a nafukovat.

Dočkáme se tak další ženské hrdinky, nyní ale velmi mladé, ve fázi dospívání, tudíž si projdeme i spoustu pubertálních problémů, včetně nezapadání do třídy, nedostatku kamarádů atd. Oficiální termín, kdy se Ms. Marvel objeví, ještě nemáme, ale plánuje s někdy na rok 2022. Tam se pravděpodobně už rovnou spojí s připravovaným filmem Marvels (více zde).

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button