HryMobileNintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Dead By Daylight: Crypt Tv Collection | Novinka

Dead By Daylight: Crypt Tv Collection přinese do hry tři nové skiny pro killery, ze kterých vám bude běhat mráz po zádech. Jací killeři se v této asymetrické multiplayerové hororové hře dočkají nového kabátku? Je to Doctor, Hag a Huntress, kteří patří k originálním killerům této populární hry. Skiny vznikly kooperací s Crypt TV, která více jak šest let buduje hororový vesmír monster. Nový balíček skinů tedy bude zajímavým propojením těchto dvou fandomů.

Jako první vidíme ve videu skin na Hag, který se jmenuje “The Birch Witch“. Hag má v tomto skinu na hlavě spletené větve stromů, zatímco její hrudník a nohy vypadají, že jsou pokryté kůrou břízy. Potkat tuhle potvoru v lese, tak asi zdrhám.

Druhý se dočká skinu Doctor, který je v novém úboru k nepoznání. Obličej mu kryje ošklivá maska z kůže, která vzdáleně připomíná Slender mana, zatímco má ruce zahalené do rudých rukavic. Místo klasické zbraně si v ruce nese upravený klíč na trubky.

No a na závěr dostane nový skin Huntress, která je jedním z nejstarších killerů ve hře. V ruce má obrovskou sekeru, která je ozdobena parohy. Ty jí také trčí z hlavy, zatímco místo králičí masky má ošklivou démonickou masku s ostrými vyčnívajícími zuby.

O hře Dead by Daylight

Dead by Daylight je asymetrická multiplayerová online hororová hra, ve které je cílem přeživších opravit generátory a utéct před zabijákem. Ten se snaží survivory napíchnout na háky a obětovat je tak prastaré entitě. Ve hře můžete hrát za nespočet zabijáků, ať už originálních, nebo těch licencovaných. Hra se také pyšní hromadou perků, které značně ovlivní playstyle vaší hry. Na druhou stranu čelí DBD časté kritice za nefunkční hitboxy.

Naposledy jsme o DBD psali ve spojitosti s novinkou, že do hry vstupuje nový, už sedmý Tome. V něm se dozvíte více o příběhu Williama “Bill” Overbecka, kterého znáte také ze hry Left4Dead. O posledním svazku číslo šest a to předchozím grafickém updatu jsme zase detailně psali v tomto článku.

Dead by Daylight si můžete zahrát na PCPS4, PS5Xbox X, Xbox One a Nintendu Switch. Můžete také vyzkoušet mobilní verzi této hry.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button