HryNovinky

Hlavní tvář hry Overwatch, Jeff Kaplan, opouští Blizzard | Novinka

Hlavní designér hry Overwatch, Jeff Kaplan, opouští jednu z nejslavnějších herních společností Blizzard Entertaiment. Toto prohlášení se objevilo na Twitteru. Kaplan byl nezaměnitelnou tváří celé společnosti a to i na BlizzConu, kde byl jedním z hlavních mluvčí. Blizzard se nevyjádřil z jakých důvodů Kaplan končí a neudělal to ani sám tvůrce.

Nicméně máme pro vás Kaplanovo prohlášení: „Opouštím Blizzard po neuvěřitelných 19 letech. Byla opravdu čest mít možnost tvořit světy a hrdiny pro tak obrovské publikum. Chtěl bych vyjádřit svůj hluboký vděk všem fanouškům Blizzardu, kteří podporovali naše hry, naše herní týmy  a naše hráče. Ale chtěl bych také speciálně poděkovat úžasnému týmu vývojářů, se kterými jsem mohl toto dobrodružství zažít. Nikdy nepřijímejte svět jaký je, vždycky se dívejte kupředu, jako to dělám já.“

„Náhradníkem“ za Kaplana bude Aaron Keller, který tak plně přebral práci na Overwatch 2. V jeho vyjádření stojí: „Uznávám, že tvorba her u Blizzardu byla vždy skupinovým úsilím a nikdy ne jen o jednom úhlu pohledu. Spolu se zbytkem týmu si uvědomuji to štěstí, že máme obrovské množství vývojářů a kreativců, zkušené umělce i designéry a také spoustu talentovaných nováčků, kteří jsou pro Overwatch 2 jako živá voda. Když už mluvíme o Overwatch 2, vývoj pokračuje dobrým tempem. Máme výjimečnou vizi, na které pracujeme. Budeme s vámi brzy sdílet novinky o pokroku na hře i nové funkce.“

Můžeme se tedy jen domnívat, kde je problém a proč Jeff Kaplan odešel, nicméně je to Blizzard a tam se už snad (jak jsme zjistili v posledních letech) ani není čemu divit.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button