NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Pravěk přichází do Fortnite! Šestá sezóna je tu! | Novinka

Dámy a pánové, je to tady. Mnohými nenáviděný, mnohými milovaný Fortnite nám představil novou sezónu. Kapitola 2, sezóna 6 – Pravěk vstupuje do světa Fortnite. Příběhová linka okolo Zero Pointu se pohnula a časová linie celé hry se vrátila v čase zpět až na počátek lidstva. Co nová sezóna nabízí? A jaké změny se odehrály na mapě? Na všechno odpovíme!

Live Event bez live eventu

Jak bylo dobrým zvykem, každá Fortnite sezóna končila epickým live eventem. Divácké i hráčské rekordy se trhaly a peaky všech tabulek padaly jeden za druhým. V Epic Games ale tentokrát vsadili na trošku jinou kartu. Vzhledem ke všem problémům, lagům, padání serverů a nemožnosti se na různé eventy připojit, si v Epicu řekli: udělejme to jako singleplayer a zahraje si to každý! A skutečně je to tak. Pokud teď, nebo kdykoliv během této sezóny spustíte Fortnite, před lobby se vám objeví úvodní cinematic a hned potom budete mít možnost odehrát si story linku. Epic Games opět předvedli něco jinak a očividně to slaví úspěch.

Pravěk změnil Fortnite k nepoznání!

Po událostech v eventu (záměrně vám je tu nebudu spoilovat) se na mapě odehrály signifikantní změny. Asi jsme si už zvykli, že s příchodem nové sezóny se mění spousta věcí, ale tady nám tvůrci sáhli do hry pořádným způsobem. Kromě nového designu zbraní nebo herních lokací jsme se dočkali zbrusu nového crafting systému. Teď můžete přímo ze svého inventáře craftit upgrady pro své shotguny, ARka nebo SMG. To vše za pomocí lootu, který padá ze zabitých zvířat. Je to tak, do hry nám přidali i zvířata. Jsou tu vlci, slepice, divoká prasata. Mimo to, že z nich padají suroviny potřebné pro upgrady, můžete si je taky ochočit.

Celý Battle Pass je taky ve stylu pravěku, ale občas je to promícháno i s vesmírnou či futuristickou tématikou. Konkrétní změny a veškeré další novinky můžete najít na webovkách Epicu. Jak se zdá, Fortnite čekají nové časy a podle reakcí je tahle sezóna prozatím nejlepší z druhé kapitoly. Jakým způsobem se vyvine story, nebo co se na mapě odehraje, na to si budeme muset ještě chvíli počkat.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Back to top button