NovinkyPCPS4Xbox One

RUST přecejen vyjde i na konzole!

Několik let po oficiálním potvrzení konzolové verze RUSTU jsme se konečně dočkali konkrétnějších údajů! Ano je to tak RUST, jeden z nejpopulárnějších survival projektů posledních let, se konečně dočká vydání své konzolové verze pro PS4 a Xbox One. Vydání je plánováno ihned po konci uzavřeného beta testování na léto 2021! Vývojáři z Facepunch studia to oznámili pomocí traileru níže ve kterém zároveň ukázali vše, na co se mohou konzoloví hráči těšit.

RUST byl vydán již v roce 2013 a ani po letech neklesl pod úroveň konstantních 50,000 online hráčů díky aktivním vývojářům, kteří hru neustále vylepšují. Teprve před pár dny byl navíc vydán obří update, který do hry přinesl plně funkční podzemní dráhu i s detailně propracovaným systémem podzemních stanic a tunelů. Aktuální hráčská báze se pohybuje na 100,000 denně v průměru a podle všeho jen tak neklesne. Video z nejnovějšího update je ke shlédnutí níže!

A v případě, že vás ani nejnovější update RUSTu nenalákal, co tak mrknout na RUSTLER?!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Back to top button