HryNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Hood: Outlaws and Legends trailer | Novinka

Hra Hood vydala nový Outlaws and Legends trailer, ve kterém představuje rangera. Ve videu jsou detailně popsané herní techniky, které bude hráč s touto postavou využívat. Podle prvního pohledu to vypadá, že se bude jednat o plíživého archera, inspirovaného samotným Robinem Hoodem. Hood má být zároveň PvP a zároveň PvE kooperační hra, ve které proti sobě bojují dva týmy.

Při prvním pohledu na tuto postavu člověka hned napadne odkaz na hru Assassin’s Creed. I za rangera se plížíte a snažíte se oddělat enemáky ještě dříve, než si vás všimnou. Oproti AC se však budete snažit nepřátele porazit spíše na dálku pomocí dlouhého luku.

Příběh hry sleduje království, které je utlačováno rukou diktárora. Volání o pomoc vyslechne skupina čtyřech hrdinů. Mezi ně patří Ranger, Hunter, Brawler a Mystic. Každý z těchto hrdinů bude mít jinou zbraň a jiný set skillů, také bude plnit v týmu jinou funkci. Naposledy jsme o této hře psali v prosinci, kde bylo upřesněno datum vydání.

Tak co, zaujala vás tato hra? Pusťte si Hood: Outlaws and Legends trailer a sami se podívejte, jak vypadají mechaniky v akci. Hooda vytváří britské studio Sumo Digital a jejím vydavatelem je Focus Home Interactive. Více se dozvíte na oficiálních stránkách hry.

Vydání je naplánováno na 7. 5. 2021 pro ty, co si koupí hru předběžně. Zbytek si musí počkat až do desátého. Hra má být dostupná pro PC, Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4 a PlayStation 5.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button