FilmyNovinky

Brzy vychází interaktivní film Batman: Death in the Family

Pro fanoušky Batmana a DC Comics máme dobrou zprávu. Warner Bros. na příští měsíc chystá vydání interaktivního filmu Batman: Death in the Family, kde budou moct diváci rozhodovat nad osudy hlavních postav. A o čem že to má být? Komiksový nadšenci a hráči, kteří hráli hru Batman: Arkham Knight už možná tuší.

Jedná se vlastně o zfilmování stejnojmenného komiksové příběhu, který inspiroval právě i hru Arkham Knight. Batman dostal pod svá křídla nového Robina – Jasona Todda. Jenže spoustě fanoušků se nový Robin nelíbil a zvedla se vůči němu vlna nevole. Následně někdo v DC přišel na skvělý nápad: Uspořádáme telefonickou anketu a necháme fanoušky rozhodnout, jestli má být Jason v dalším příběhu zavražděn Jokerem. Většina lidí volila jeho smrt a tak Jason na několik let zmizel z komiksové scény. Jenže v superhrdinských komiksech nikdo neumírá nadobro. O jeho velkém návratu, který dříve nesnášenou postavu vynesl na výslunní, se můžete dozvědět více v komiksovém příběhu a stejnojmenném animovaném filmu Batman: Under the Red Hood.

Batman: Death in the Family se zatím zdá být recyklovanou kopií tohoto filmu. Některé scény z traileru jsou dokonce úplně totožné, jen jsou znovu zanimované. Možnost volit další průběh příběhu a vyzkoušet si alternativní příběhové linky snad dodá filmu dostatek originálního šmrncu, aby si jej užili i diváci, kteří viděli předchozí film.

Nový film o Batmanovi a jeho nejproblematičtějším Robinovi vychází 13.10.2020 na Blu-ray a Amazon Prime.

Lucie "Mystica" Laštovková

Hráčka všemožných her a čtenářka všemožných knih. Závislačka na dobrém jídle. Začínající game designérka a nenapravitelný snílek.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button