NovinkyPCPS4Xbox One

Curse of the Dead Gods – Hledání věčného života | Novinka

V poslední době se zvýšil počet her, zaměřených na bohy. Tou dnešní je Curse of the Dead Gods. Čeká na nás věčně se měnící chrám plný pokladů a nebezpečí. Tentokrát se s bohy nepustíme do křížku jen tak ze srandy, tentokrát jde o hodně. Nezměrné bohatství, věčný život, božská moc, kdo by tomuhle odolal?

Vydáme se na průzkum chrámu, který se neustále mění. Dříve velkolepé město, přetvořené bohem smrti v nehostinné místo plné pastí a monster. A tam někde v chodbách se ukrývají kdysi ctění bohové, nyní zkažení. K boji nám poslouží rozsáhlý arzenál zbraní, takže se směle budeme moci pustit do objevování temných tajemství. Avšak ne každé setkání přežijeme, tedy aspoň ne napoprvé. Smrt tu ale není takovou překážkou jako v jiných hrách. Po své smrti máme možnost si vybrat vylepšení, které nám další průchod hrou usnadní. Celé toto místo je prokleté, a tak není překvapením, že prokletí boha smrti začne působit na nás. To však nutně nemusí vždy znamenat negativní důsledky. Respektive to, že to nemůžeme využít. Budeme mít možnost volby, zda se kletbě dobrovolně poddáme výměnou za více moci a unikátní schopnosti či ne. Na první pohled to vypadá jako dobrá volba, ale každá kletba je dvousečnou zbraní. Do hry to ale vnáší zajímavý element.

Hra rozhodně vypadá zajímavě a už na první pohled zaujme pěknou komiksovou grafikou a dynamickým soubojem. Curse of the Dead Gods od Focus Home Interactive právě vychází na PS4, Xbox One a PC. Tak na co čekáte, ten chrám se sám nevyplení.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button