FilmyNovinky

Vyjde remake filmu The Running Man | Novinka

Režisérem tohoto remaku bude Edgar Wright, který to potvrdil na svém twitterovém účtu. The Running Man je adaptace knihy od Stephena Kinga, ve které hrál legendární Arnold Schwarzenegger. Údajně by se mělo jednat o co nejvěrnější zpracování Kingova románu. Ten dokonce vyšel už v roce 1982 a dodnes by se mělo jednat o nejprodávanější knihu Stephena Kinga, ačkoliv ji vydal pod pseudonymem Richard Bachman.

https://twitter.com/edgarwright/status/862869635724591105

O čem je The Running Man?

Jedná o distopický román. V roce 2025 se dostává světové hospodářství do krize, docházejí potraviny a přírodní zdroje jsou skoro vyčerpané. Stát je rozdělen na různé paramilitaristcké zóny a vláda je pod silnou kontrolou. Ben Richards (kterého ve filmu hrál Arnold Schwarzenegger) je pilotem u ozbrojených složek a odmítá uposlechnout rozkaz k zabití civilistů, kteří bojují o jídlo. Je za to odsouzen a uvězněn.

Z věznice se mu podaří utéct společně s několika jeho přáteli, se kterými se následně připojí k odboji. Když se poté Ben vydá do bytu svého bratra, nenajde jeho, ale novou podnájemnici Amber, od které se dozví, že jeho bratr je na tzv. převýchově. Když se jej Ben rozhodne zachránit, Amber jej nahlásí a Bena znovu zatknout. Dostane se ale do televizní show Běžící muž. V té je smyslem během tří hodin projít čtyři herní sektory, během kterých bude loven. V této soutěží bude Ben i s přáteli, kteří mu pomohli utéci z věznice a dokonce i Amber. Nakonec se Ben dostane až k režisérovi Running mana. A jak to dopadne?

Remake bude jiný

Edgar Wright slíbil, že se knižnímu románu The Running Man přiblíží daleko více než film z roku 1982 a uspokojí dokonce i Kingovi věrné literární fanoušky. Naštěstí víme, že Wright umí vytvořit velice kvalitní akční filmy, takže se máme na co těšit. Jediným problémem je, že bohužel nevíme, kdy se film objeví. Zatím si najděte onu starší adaptaci nebo si přečtěte knihu.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button