PCXbox One

Nejdřív prsa, potom Phantasy Star Online 2 | Novinka

A řekněte, že nemám pravdu. Chápu, že se všechny zahraniční servery předhánějí v tom, kdo zaujme nejlepší úvodkou k článku, ale. Ale. K upoutání pozornosti je přece potřeba kvalitní obsah. Oukej, co to kecám. V případě Phantasy Star Online 2 a nových screenshotů se asi nemáme o čem bavit. A já doufám, že moje novinky jednou neskončí na sexistickém prasátečku…

Možná je pro mnoho z vás matoucí, že se v novinkách objevila hra, která už je vlastně 8 let stará. Pokud jste však fanoušci téhle parády věřím, že vás “upgrade” v podobě přepracované a vylepšené verze původní Phantasy Online 2 vůbec nepřekvapil. Hra má podtitul New Genesis a Sega nás dopuje screnshoty a novinkami z vesmírného prostředí už nějakou dobu.

Samotní vývojáři tvrdí, že se nejedná o remake nebo prequel. Je to prostě něco jiného, alternativního avšak notoricky známého. Trailer, který se ke hře v minulém roce objevil, dle mého docela stojí za to.

Novinky ze hry včetně vizuální stránky nepřátel Sega dávkuje postupně. Aktuálně internetem proběhly screenshoty níže. Přesné datum vydání je nám však stále záhadou.

Phantasy Star Online 2: New Genesis má vyjít pro stejné platformy jako Phantasy Star Online 2, což je na západě (zatím) Xbox a PC, zatímco v Japonsku vyjde pro PS4, Nintendo Switch a PC.

Největší aktuality sledujeme na všech oficiálních účtech hry.

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button