NovinkyPC

Chernobylite, se ještě zdrží

Na plnou verzi hororové survival hry si ještě pár měsíců počkáme. Vývojáři z The Farm 51 to oznámili na svém Steam updatu. Poslední dobou je již zcela běžné, že se vydání her odkládá a může za to především pandemie, která tvůrcům rozhodně nepomáhá. Za odložením Chernobylite však covid nestojí. Tvůrci ze studia Farm 51 se totiž rozhodli dát do své hry ještě více obsahu a vylepšit vše na maximální míru.

Chernoyblite je hororový survival titul od Polského studia Farm 51, které za sebou má například střílečku World War 3. Ve hře se jako bývalý pracovník Černobylské elektrárny snažíte zjistit co je za zmizením vaší milenky. V průběhu nelineárního vypravování pak budete odkrývat hrůzy, které kontaminovaná oblast Černobylu skrývá.

Největším vylepšením má být dabing. Anglické a Ruské hlasy byly totiž nahrány od znova v profesionálním studiu, profesionálními dabéry. Do hry byly také přidán Italský, Čínský, Japonský a Portugalský překlad. A už jen kvůli tomuto rozšíření hry vyjde Chernobylite až ve druhém kvartálu tohoto roku.

K tomu všemu se taky připravuje nový obsah a herní elementy, které měly být původně vydány jako DLC. Výsledná hra bude tedy sama o sobě větší než bylo původně v plánu. Ti co si pořídili Chernobylite v Early Accessu nebo podpořili vývojáře na kickstarteru dostanou všechen nový obsah zdarma.

Tvrdě se taky pracuje na konzolové verzi, ta by měla být dokončena za pár měsíců, zatím ale nebylo upřesněno na jakých konzolích se temné hororovky dočkáme.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button