Google StadiaNovinkyPC

Baldur’s Gate 3 spustilo Early Access

Baldur’s Gate 3 konečně spustilo slíbený early access na Steamu, GOGu a Google Stadii, ve kterém odhalil první kapitolu. A co jsme z ní zatím dozvěděli? Tak třeba, že můžete použít bramboru jako zbraň. Nebo si můžete pohladit psa. Ale teď vážně momentálně je ve hře dohromady 16 ras a podras. V systémů vytváření postavy bylo pro realistický efekt využito 3D skenování obličejů, takže nejen že mají obličeje reálné proporce, ale jsou jsou i velmi detailní v maličkostech jako jsou pihy, vrásky nebo tetování. Ve hře můžete díky tomu potkat 150 unikátních “hlav” a ještě by měly být přidány další.
Na výběr je ze 6 specializací: Cleric, Fighter, Ranger, Rogue, Warlock and Wizard. Každá specializace má ještě své podspecializace. Hra má také systém craftění, ale je bohužel značně omezený.

Datum vydání plné verze hry je zatím v nedohlednu. Doufejme, že early access pomůže vývojářům BG 3 vypustit plnou hru co nejdříve, ať si můžeme užít mocné síly brambor a pohladit všechny psíky.

https://www.youtube.com/watch?v=77iFSWGpgN0&ab_channel=Stadia

Lucie "Mystica" Laštovková

Hráčka všemožných her a čtenářka všemožných knih. Závislačka na dobrém jídle. Začínající game designérka a nenapravitelný snílek.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button