NovinkyPCTéma dne

Deathground – na kickstarteru

Vzpomínáte s povzdechem na Dino Crisis? Máte rádi dinosaury a chybí vám na trhu hry na toto téma? Máte možnost na Kickstarteru podpořit projekt jménem Deathground. Má se jednat o kooperativní survival horor hru, kdy budete vhozeni do mapy s partou dalších lidí, aby jste pak přežívali mezi počítačem ovládanými ještěry! Nezní to báječně?

Pokud by pak, třeba časem, přišla možnost PvP a ovládání daných zvířat, nedokážu si představit lepší zábavu. Jaw Drop Games, britské studio, které pracuje na tomto skvělém nápadu jakožto na svém prvním počinu, zatím vypadá odhodlaně a nutno říci, že video a obrázky vypadají skvěle! Pravda, trochu se chvástají, že je jejich tým plný zkušených borců, ale to nemůžu zatím potvrdit.

Samotní vývojáři pak o své hře mluví takto: “Jsme parta nadšenců pro tyto vyhynulé monstra, hru děláme s radostí a nadšením. Roky jsme sbírali data, nápady, názory, tužby, požadavky a myslíme si, že tohle je to téma, co lidi chtějí hrát. Tohle je naše odpověď na volání o podobný žánr. Náš tým je plný zkušených profíků a v Unreal Enginu dokáží dělat kouzla. Chceme a zároveň tvoříme něco neuvěřitelného!”

No, zní to tak, že maj kluci celkem koule. Ale pravda je taková, že podobných žánrů je momentálně na trhu jako šafránu, takže vlastně proč ne? Kdo by nechtěl stát tváří v tvář T-Rexovi, nebo Velociraptorovi nebo úplně jiným mrchám, co vás budou chtít sežrat, aby z vás následně udělali dinosauří lejno. No není to sen?

Každopádně, pokud se vám nápad líbí, můžete načerpat další info přímo na Kickstarteru https://www.kickstarter.com/projects/jawdropgames/deathground/description

David "Salamista" Hrňa

Všichni máme jedno společné - máme rádi hry! Ať hraješ na čemkoliv a cokoliv, jde nám o zábavu! Toho se držme.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button