NovinkyPC

Tales of Arise, další ‘Tales of’ JRPG, dostal delay

Tales of Arise, nový přírůstek do dlouho trvající série „Tales of“ JRPG, byl vyhlášen na E3 2019 s očekávaným vydáním někdy v roce 2020. Bohužel pro fanoušky se to nestane, protože Bandai Namco oznámil, že to potřebuje více času, aby práci zvládl správně.

“The goal for Tales of Arise is to provide a familiar but innovative gameplay experience to fans of the series, while pushing the technical envelope to deliver a high level of graphical quality to impress both long-time players and those who have never played a Tales Of game. Development on the title has moved steadily forward in 2020 as we overcame challenges along the way,” („Cílem Tales of Arise je poskytnout fanouškům seriálu známý, ale inovativní herní zážitek a zároveň vymáčknout co nejvíce, aby byla poskytnuta vysoká úroveň grafické kvality a zapůsobila na dlouholeté hráče a i na ty, kteří nikdy nehráli Tales serii. Vývoj hry se v roce 2020 neustále posouval vpřed, když jsme na překonali výzvy spojené s vývojem titulu. “), sdělil producent Yusuke Tomizawa.

“While COVID-19 has affected some aspects of development, we’ve done our best to adapt to the situation and have implemented remote development capabilities for our team.” („I když COVID-19 ovlivnil některé aspekty vývoje, udělali jsme vše, co bylo v našich silách, abychom se přizpůsobili situaci a implementovali jsme pro náš tým možnosti vzdáleného vývoje.“)

Vývojáři bohužel budou potřebovat více času, aby „poskytli našim hráčům nádherný zážitek, který si představujeme“, a tak bylo rozhodnuto posunutí vydání z roku 2020. V tomto bodě neexistuje náznak nového okna spuštění: Tomizawa řekl. Nové datum bude oznámeno později.

Jakub Chytil

Blázen do anime a herního světa, do knížek i filmů.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button