NovinkyPCPS4Xbox One

EA oficiálně potvrdila pravdivost informací ohledně další Star Wars hry

Je to pár dní co Microsoft store neuhlídal leaky ohledně nové Star Wars hry s názvem Squadrons. Samotná EA nyní potvrzuje pravdivost uniklých informací a vypustila tak dnes oficiální trailer ke hře Star Wars: Squadrons. K našemu zklamání se nejedná o pokračování veleúspěšného Fallen Order. Již z posterů šlo rozeznat, že se bude pravděpodobně jednat o vesmírné bitvy mezi X-wingy a TIE-fightery. Oficiální reveal trailer nám přiblížil hru o něco více.

Hra nám nabídne klasickou EA šablonu posledních let (kromě Fallen Order). Jedna hratelná část bude klasický singl, který nás postaví krátce před občanskou válku. Ujmeme se role pilota republiky a našim úkolem, jak jinak, bude ničit ty špatné na druhé straně. To vše ve víru vesmírných bitev. Druhá hratelná část je mulťák. 5 proti 5. X-wing vs TIE-fighter. Nebudeme Vám nic lhát. Nic nového, nic speciálního. Utěšením může být, že hra vychází již 2.října 2020 pro PC, PS4, Xbox One, Steam, Epic Games i Origin. Příjemné je oznámení pro vydání na PS4 VR a PC VR s podporou společného cross-platformu. Na chystané akci EA Play, která proběhne 18.června obdržíme také záběry z čistého gameplaye.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button