Zdrojové kódy od her Counter-Strike: Global Offensive a Team Fortress 2 unikly na internet. Podle oficiálního CS:GO Twitter účtu se jedná o kód z roku 2017 a původně unikl již v roce 2018. Ale právě nyní se dostal mezi veřejnost. Mnoho hráčů se tak obává zneužití těchto kódů a ohrožení budoucnosti těchto her.
Tento únik umožňuje všem vidět, jak funguje hra zevnitř. To znamená, že je nyní o dost jednodušší najít chyby a nedostatky, které by mohly být hackery zneužity. Očekávejte vzrůst použití cheatů, ale především nejprve počkejte na oficiální prohlášení Valve.
Valve však říká, že není důvod se strachovat – nenašli žádné důvody, kvůli kterým by hráči neměli hrát aktuální verze her. Jsou však na místě různá znepokojení, co se týče komunitních serverů. Ty nejsou zabezpečeny tak, jako oficiální Valve servery. To je také důvod, proč některé servery dočasně pozastavují provoz (například Creators.TF, redsun.tf. atd.)