HryNovinkyPCPS4Xbox One

Nové rozšíření pro Hitmana 2 již příští týden

Září bude pro druhý díl Hitmana ve znamení posledního DLC pro tento díl a že se máme na co těšit! Vývojáří z IO Interactive si pro nás připravili další rozšíření doslova narvané obsahem. A co že nás čeká? Tentokrát se podíváme do teplých krajů na Haven Island na Maledivách na kterém budeme plnit zbrusu novou misi – The Last Resort, jejíž děj se odehrává těsně po splnění mise The Bank z předešlého DLC. Úkol je jednoduchý: zabij tři cíle a dostaň se odtud. Bude ale jednoduché i jeho samotné provedení? Jak už známe IO Interactive, rozhodně nedostaneme nic zadarmo a tak bude třeba vše řádně naplánovat.

Samozřejmostí je i plná podpora Contracts módu, ve kterém budete moci vytvářet své vlastní mise a sdílet je nejen s přáteli ale rovnou s celým světem. Čeká nás také celkem 75 nových výzev nebo celkem dvacet možností, jak misi začít či postupovat v ní jinak, jak už je u úkolů v této nové sérii zvykem, dále pak pět nových druhů oblečení či vybavení a nakonec sedm dalších achievementů, které budeme moci splnit.

Toto DLC, které je zároveň posledním přídavkem, bude dostupné již 24. září všem, kdo si koupili expansion pass či Gold edici a to jak pro PC tak pro Xbox One a PlayStation 4 hráče.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button