HryNovinkyPCPS4Xbox One

Zhlédněte launch trailer pro Greedfall

Vydání Greedfallu od studia Spiders se velmi rychle blíží – pro PC, Xbox One a PS4 se ho dočkáme již 10. září. Pokud jeho autory neznáte, vězte, že mají na svědomí tituly jako Bound by Flame či The Technomancer, které přinesly hráčům víceméně smíšené pocity. Nicméně vypadá to, že se rozhodli své zkušenosti zúročit a tentokrát by jejich dílo mělo konečně stát za to. Půjde o RPG, ve kterém budeme objevovat bohatý fantasy svět a jeho tajemství, budeme činit rozhodnutí, na kterých bude skutečně záležet a nebudou samozřejmě chybět ani pořádné souboje.

Z gameplay videa, které vyšlo na E3 tento rok, hra jednoduše vypadá skvěle a upřímně – už se nemůžeme dočkat. Doufáme, že tentokrát autorům ze Spiders nebude nic stát v cestě za úspěchem. Nicméně, čekání si můžete zkrátit novým launch trailerem, který najdete níže.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button