ExkluzivněHryNovinkyPCTéma dneXbox One

Gamescom 2019 | Inside Xbox

Gamescom 2019 započal Microsoft a to speciální epizodou pořadu Inside Xbox, ve kterém jsme se dočkali hromady nových informací o hrách na PC a Xbox One. Pojďme se tedy podívat, co přinesl!

Blair Witch

Hned ze začátku jsme dostali nový trailer na hru Blair Witch, ve kterém po celou dobu vládla velmi napjatá atmosféra. Tato hororová adventura vychází již 30. sprna! Trailer můžete zhlédnout níže.

Xbox Game Pass

Dále jsme se dočkali novinek ohledně Xbox Game Passu – 20. srpna se dočkáme nálože nových her jak pro PC, tak Xbox. Jsou mezi nimi Kingdom Come: Deliverance, Ape Out, The Bard’s Tale IV výše zmíněný Blair Witch. Těch se dočkáme v následujících dnech či týdnech. Už dnes si ale předplatitelé mohou zahrát Age of Empires: Definitive Edition (PC), Stellaris a Devil My Cry 5. Pokud si dnes zaplatíte Xbox Game Pass Ultimate (obsažen v něm je pass jak pro PC, tak pro Xbox), dostanete první dva měsíce za pouhé dva dolary. Zároveň bylo oznámeno, že Age of Empires 2: Definitive Edition, které vyjde 14. listopadu, bude součástí Xbox Game Passu též.

NBA2K20

NBA2K20 vychází již 6. září 2019 a nám se dostalo představení story traileru ke story módu, který se ve hře nově objeví. Můžete ho zhlédnout níže.

Ghost Recon Breakpoint: Ghost War

Došlo také na exkluzivní odhalení nového PvP módu do Ghost Recon Breakpoint jménem Ghost War, který nabídne taktické souboje 4 versus 4. Ze začátku nabídne 2 módy, 6 originálních map a na výběr až ze čtyř povolání. Z traileru můžete poznat, že velmi nápadně připomíná styl hraní, který dnes vidíme v nejrůznějších Battle Royale hrách. Breakpoint vychází již 4. října a pokud si ho předobjednáte, dostanete přístup do bety, která začíná 5. září.

Empire of Sin

Na Xbox Inside zavítal také John Romero se svojí manželkou Brendou a trošku se rozpovídali o Empire of Sin, projektu, na kterém dělají už nějakou chvíli společně. Půjde o strategii, ve které budeme vést své vlastní mafiánské impérium. Budeme se starat o to, abychom měli dostatek nejrůznějších zdrojů – například peněz, alkoholu, či schopných lidí, které budeme moci zároveň vybavit či jinak vylepšit.

Pokud se neštítíte mafiánských praktik, je tato hra právě pro vás – alkohol totiž můžete prodávat ale můžete ho i otrávit a poté prodat svým nepřátelům a eliminovat tak konkurenci. Souboje budou podobné těm, které známe ze série XCOM. Budeme si také moci zvolit, jak dlouho hra bude trvat, což přímo souvisí s velikostí mapy Chicaga, na které budeme hrát. Vydání titulu se dočkáme již na jaře 2020. Níže přikládáme gameplay trailer.

GreedFall

Byl představen Companions trailer pro akční RPG GreedFall. Představuje systém společníků, ve kterých budeme mít nejrůznější možnosti rozhovorů, romancí či questů. Budeme je moci také příslušně vybavit a budovat s nimi vztahy či činit rozhodnutí, za které si také poneseme následky.

Destiny 2: Shadowkeep

V průběhu pořadu jsme se dočkali také traileru na Destiny 2: Shadowkeep a podrobností k tomuto novému DLC. Můžeme se těšit na finishery, nový typ útoku, který nepřítele okamžitě zabije, pokud máte málo životů, což se může hodit zejména v raidech. Rovněž se dočkáme prohloubení RPG prvků ve hře, protože se do hry dostávají rozšířené možnosti úpravy vašeho vybavení, které ovlivní právě již zmíněné finishery a další složky hry. Svou postavu si tak budete moci přizpůsobit přímo vašemu oblíbenému stylu hry. Shadowkeep vychází 1. října 2019.

Metro Exodus: The Two Colonels

Další v řadě novinek je odhalení data vydání k prvnímu DLC k Metro Exodus jménem The Two Colonels. Vychází již zítra, 20. srpna. Níže můžete shlédnout trailer.

Gears of War 5: Horde Mode

Došlo také na očekáváné odhalení Horde módu do Gears of War 5. Budeme se v něm bránit proti vlnám nepřátel a budeme hrát za jednu z postav s vybavením a mnoha schopnostmi, které si budeme moci podle svých potřeb vylepšovat. Horde mód můžete vidět v akci ve videu níže.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button